knjigarna napredno
 iskanje
SanjeDelaAvtorjiFestivalNovice

založba > kontaktirajte založbo

poslanstvo
klub sanje
kontaktirajte založbo
oddajanje rokopisov
zaposlitev
kako do nas
katalogi sanje
piškotki
sporočila medijem
fotografije za medije
objavljeni članki
 
Politični zločinci
so svobodni!
Srečko Kosovel: #ČLOVEK

Želite biti s Sanjami na tekočem?

Založba Sanje
Sedež in poslovalnica
Alešovčeva ulica 37 (zemljevid tukaj)
1000 Ljubljana
Slovenija
info@sanje.si
www.sanje.si
Sanje na Facebooku
Sanje na Twitterju



Hiša sanjajočih knjig * House of Dreaming Books Ljubljana
Trubarjeva 29, Ljubljana
Telefon/faks: (01) 230 14 26
knjigarna.trubarjeva@sanje.si
Knjigarna Sanje na Facebooku



Knjigarna Zvezdica Zaspanka
Krekov trg 2, 1000 Ljubljana
Telefon: (01) 3000 982
blagajna@lgl.si


Direktor
Rok Zavrtanik
rok.zavrtanik@sanje.si
Tel: +386(0)59070033

Glavna urednica in umetniška direktorica
Tjaša Koprivec

tjasa.koprivec@sanje.si


Računovodstvo
racunovodstvo@sanje.si
+386(0)59070035


Pisarna
Barbara Goričan
narocila@sanje.si
Tel: +386(0)59070039, +386(0)1 514 16 28

Odnosi z javnostmi
pr@sanje.si
Tel: +386(0)59070033

Prodaja, naročila in distribucija knjig
Tel: +386(0)1 514 16 28
Fax: +386(0)1 514 16 29
narocila@sanje.si
prodaja@sanje.si

Prodajni zastopniki

Ljubljana, Severna Primorska
Aleš Krebs
GSM: 041 929 781
ales@sanje.si

Notranjska, Južna Primorska
Frenk Meden
GSM: 031 500 116

Štajerska
Marko Hanuš
GSM: 041 426 627

Gorenjska
Dušan Gorjanc
GSM: 040 311 100

Dolenjska
Betka Šmit
GSM: 031 580 114

Avtorske pravice
Petra Kavčič
petra@sanje.si
rights@sanje.si


Uredništvo
urednistvo@sanje.si


Klub Sanje
klub@sanje.si



Splošne informacije
info@sanje.si
041 937 515


Festival Sanje

festival@sanje.si


Administrativni podatki:

Založba Sanje d.o.o. | Sanje Publishing Ltd
Alešovčeva 37, 1000 Ljubljana, Slovenija
Identifikacijska številka za DDV: SI21969353
Matična številka: 2317770
Družba je vpisana pri Okrožnem sodišču v Ljubljani, št. vložka 1/47558/00, Srg 2007/08861
Osnovni kapital: 30.987,53 €
Transakcijski račun: 0201 0025 6738 014 pri NLB d.d., Trg republike 2, 1520 Ljubljana
IBAN SI56 0201 0025 6738 014
SWIFT: LJBASI2X
Zavezanec za DDV po zakonu.
Založba Sanje je članica Gospodarske zbornice Slovenije.